Czy warto powiększać sprzęt?

Jeśli chodzi o powiększenie swojego sprzętu to każdy mężczyzna musi wiedzieć, że nie tylko to zwiększa rozkosz partnerki, gdy uprawiacie seks. Faceci muszą pamiętać, że tak naprawdę największy udział w całej sytuacji ma technika jaką się posługujemy. Gdzie możemy się tego nauczyć? Na pewno z własnego doświadczenia, ale zanim my zaczniemy się uczyć to możemy przyjrzeć się filmom porno i zdjęciom erotycznym.

Wielu mężczyzn chciałoby mieć jak największego penisa, lecz każdy z nich musi wiedzieć, że za duży penis to więcej problemów niż przyjemności. Wtedy podczas stosunku taki penis nie wejdzie cały do cipki, co powoduje pewien dyskomfort. Również chodzi o to, że gdy powiększymy penisa, to podczas seksu zbyt mała ilość krwi do niego dopłynie i nie będzie on w pełnej erekcji.

Powiększenie penisa może być też nawet zalecane w przypadkach, gdy mężczyzna ma problemy z przedwczesnym wytryskiem. Takie powiększenie na pewno da efekty, po których nasz stosunek będzie trwał o wiele dłużej. Dupeczki na pewno ucieszyłyby się z takiego przebiegu sprawy, lecz gdyby był mniejszy to na pewno nic by się nie stało.

źródło: dupy.net.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.