Dildo w waszej sypialni?

Dildo to zapewne dla wszystkich, którzy prowadzą jakieś życie erotyczne dobrze znana zabawka. Taki gadżet erotyczny jak właśnie dildo może łatwo kupić w sklepach, które zajmują się sprzedażą takich artykułów, czyli sex shopy. Czy jest ono nam potrzebne w sypialni? Otóż śmiało można powiedzieć, że nie jest potrzebne, ale posiadanie go wcale nic nie zaszkodzi. Dlaczego? Dlatego, iż ten mały gadżet erotyczny może naprawdę niesamowicie urozmaicić Wasze życie erotyczne. Również przyda się bardzo partnerce, gdy będzie spędzała samotnie dni.

Jednak tej zabawki możecie używać również, gdy razem urządzicie sobie igraszki. Pewna liczba kobiet przyznaje, że chciałaby spróbować uprawiać seks w trójkącie, a mianowicie chciałaby, aby trójkąt składał się z niej, czyli z jednej kobiety i dwóch mężczyzn.

Często, a już prawie zawsze takie fantazje erotyczne nie są spełniane w stałych związkach, które oparte są na miłości. Takie zabawy są przeważnie dla singli lub partnerów, dla których ich związek jest oparty na seksie. Tutaj właśnie dildo może odegrać kluczową rolę. Laseczki, które pragną trójkąciku mogą zamiast tego uprawiać seks ze swoim facetem, a dodatkowo facet może penetrować jedną z dziurek laseczki właśnie tym dildo.

źródło: anal

Możliwość komentowania jest wyłączona.