Gadżety erotyczne do analu

W sklepach erotycznych, czy bardziej w sex shopach możemy spotkać przeróżne gadżety erotyczne, które z dnia na dzień są coraz to bardziej zaskakujące. Jeśli jakaś kobieta nie ma nic przeciwko, a nawet lubi anal to w takich sklepach również można znaleźć wiele sex gadżetów do takiej zabawy. Takie gadżety to np. kuleczki analne lub po prostu różne rodzaje dildo, w zależności od upodobań klienta.

Poprzez takie gadżety erotyczne, które służą do analu można powoli przygotowywać się do normalnego stosunku analnego z udziałem penisa. Zabawki te mogą służyć rozgrzewce do późniejszej penetracji analnej. Wiele kobiet posiada takie gadżety erotyczne. Wiele z nich nawet ma takie zabawki tylko i wyłącznie do własnego użytku.

O dziwo dziewczyny również mają ochotę na anal. Jest to także chęć spróbowania czegoś innego, o czym wszyscy mówią, ale jeszcze się nie próbowało. Seks analny z pewnością sprawi ból przy pierwszym lub pierwszych razach, dlatego właśnie, jeśli chce się spróbować, to warto zaopatrzyć się w takie zabawki i przygotować się w pewnym stopniu.

źródło: amatorki

Możliwość komentowania jest wyłączona.