Grupowy seks

Niekiedy można usłyszeć o amatorskich zabawach seksualnych w grupie. Bardzo często tacy ludzie są krytykowani za swoje seksualne podejście i nikomu nie przyjdzie nawet do głowy, aby zastanowić się co takiego widzą Ci ludzie w sex orgii? Możliwe, że taka forma zabawy spełnia ich erotyczne pragnienia i jest to dla nich odskocznia od życia codziennego.

Grupowy seks często uprawiają starsze osoby, które są już długi czas w związku. Dlaczego decydują się na takie coś? Może szukają nowych wrażeń, które dadzą im jeszcze więcej przyjemności. Nie chcąc jednak zdradzić swojego partnera poprzez skok w bok, decydują się na miłosne igraszki z innymi ludźmi razem z partnerem. Jeśli obie osoby w związku są otwarte na taki rodzaj fizycznej miłości, a jednocześnie zachowują podstawowe zasady bezpieczeństwa (mowa tu o prezerwatywach) to nie ma w tym chyba nic złego.

Sex ma być dla nas czymś rozkosznym co da nam ogromną przyjemność. Jednym sprawia przyjemność tradycyjny seks we dwóch, a innym sex w grupie. Każdy ma do tego prawo i jest to wyłącznie jego sprawa.

źródło: filmyerotyczne.net.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.