Kto korzysta z wibratorów?

Odpowiedź wbrew pozorom nie musi być taka oczywista. Choć jeden z powodów na pewno taki jest. Należy jednak wiedzieć, że nie jest to wyłączny powód, dla którego dziewczyny sięgają po tego gatunku zabawki erotyczne. Czyli tym najbardziej oczywistym powodem jest masturbacja. Jeśli panna nie ma partnera seksualnego bądź to co on jej zapewnia jest niewystarczające to w wolnej chwili i w przypływie podniecania może sięgnąć właśnie po wibrator.

Nie mniej jednak nie tylko wtedy dildo może być wykorzystane. Co więcej nie zawsze panna w samotności musi z niego korzystać. W końcu tego gatunku gadżety erotyczne mogą być wykorzystane we dwoje. Jednym słowem urozmaicimy w ten sposób sex bez konieczności zapraszania osób trzecich.

W końcu mamy tutaj swego rodzaju trójkącik jak na porno, lecz jednak z dwoma partnerami i jedna zabawką. Z tym, że parter musi się na to zgodzić. W końcu nie każdy chce mieć w łóżku konkurencje, a już tym bardziej sztuczną i drgającą. Czego swoją droga ten naturalny niestety nie potrafi.

źródło: panieny.net

Możliwość komentowania jest wyłączona.