Romantyczny seks czy ostry?

Seks można uprawiać na wiele sposobów. Seks to nie tylko i wyłącznie penetracja, ale także wszelkie eksperymentowanie i szukanie nowych i bardziej intensywnych doznań. Wiele osób, zwłaszcza kobiety, uwielbiają romantyczny seks. Mówią, że on daje im mnóstwo przyjemności, a tym samym czułości i miłości. Natomiast inne laseczki uwielbiają ostry seks, który sprawia im rozkosz jakiej na pewno nie da im czuły i romantyczny seks.

Po prostu jedne kobiety są bardziej napalone, a inne traktują sex jak coś oczywistego, co musi być w związku, lecz sam seks bez jakichkolwiek urozmaiceń im wystarcza. Oczywiście można tu się doczepić, że gra wstępna jest bardzo ważna, ponieważ gra wstępna niesamowicie działa na kobiety i to ona wprawia je w stan, w którym łatwo jest im szczytować.

Bez odpowiedniej gry wstępnej i odpowiedniego nakręcenia się seks nie jest dla wielu kobiet wyjątkowo przyjemny. Można zatem przystąpić do porządnej gry wstępnej, ale później uprawiać już ostry seks. Wiele par właśnie tak się kocha. Każda para uprawia seks inaczej mimo to, że seks to po prostu seks.

źródło: hardcore

Możliwość komentowania jest wyłączona.