Seks sposobem na zarabianie pieniędzy

Wiem to dobrze, że seks może być jednym ze sposobów na to, aby zarobić pieniądze. Wiemy także, że pierwszeństwo mają tu kobiety, gdyż facetom raczej za seks nikt płacić nie będzie. Choć zdarzają się także takie sytuacje, gdy starsze panie płacą za seks młodym mężczyznom. Jednak tak czy siak laseczki mają tu pierwszeństwo. Mówi się przecież, że prostytucja to najstarszy zawód świata.

No racja, a także jest to zawód, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Seks jest czymś co ludzie pragną mieć, a najchętniej każdego dnia. Prostytutki są w stanie to zapewnić, jednak trzeba im dobrze zapłacić. Tutaj także są dosyć spore różnice, ponieważ taki panienki z ulicy biorą o wiele mniej niż laski z prawdziwej agencji, które przychodzą do domu lub takie, które występują w nocnych klubach.

Niemniej jednak uważam, że zamiast płacić kobietom za seks, można uprawiać go z nimi nie płacąc przy tym ani grosza. Wystarczy po prostu przejść się po dyskotekach czy klubach nocnych i poflirtować z jakąś panną, której można postawić parę drinków, a wtedy takie laseczki są o wiele łatwiejsze.

źródło: polska-erotyka.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.