Seks z nieznajomym? Czemu nie?

Rzadko kiedy, ale zdarza się, że kobiety mówią otwarcie o tym, że marzą o sex przygodzie z jakimś nieznajomym mężczyzną. Nie mówią tak tylko singielki, ale również dojrzałe kobiety, które mają już męża i rodzinę. Co może zachęcać taką kobietę do takiej erotycznej przygody z nieznajomym? Być może fakt, że nieznajomy mężczyzna, z którym mają marzenie uprawiać seks jest właśnie nieznajomy.

Zatem, jeśli taki facet jest obcy danej kobiecie, to on ani ona nie widzą w sobie jakiejkolwiek wady jak tylko są sobą podekscytowani i bardzo napaleni na siebie. Właśnie to sprawia, że kobieta mogłaby skusić się na taki numerek. Fakt, że nie liczy się wtedy nic innego jak tylko rozkoszowanie się spontanicznym numerkiem.

Jeśli chodzi o mężczyzn to oni również nie zaprzeczają, że ich marzeniem jest uprawiać seks z obcą im kobietą, której nie znali wcześniej ani nawet nie widzieli. Taka przygoda erotyczna z taką właśnie osobą jest wtedy niezwykle przyjemna, ponieważ tacy ludzie skupiają się tylko na sobie i przyjemności. Nie myślą o wadach tej nieznajomej osoby, ale myślą tylko o przyjemności jaką od niej dostają.

źródło: porno

Możliwość komentowania jest wyłączona.