Zabawa cyckami

Wiem dobrze, że mężczyźni są strasznie napaleni na cycki laseczek. Tak naprawdę do końca nie wiemy co ich podnieca w kobiecych cyckach, oni zresztą sami nie wiedzą. Jednakże sprawia im to ogromną przyjemność, gdy mogą dotykać cycki kobiety, całować je, a także zwykłe patrzenie na nie sprawia im wiele przyjemności. Mężczyźni uwielbiają cycki i to widać, a szczególnie, gdy widzą kobietę z dosyć dużym dekoltem to ich wzrok i tak będzie skierowany właśnie na to miejsce.

Czy wszystkie cycki tak zwracają uwagę mężczyzn? Otóż śmiało można powiedzieć, że wszystkie, ale nie wszystkim. Jest tak, ponieważ każdy facet ma jakiś ulubiony rozmiar cycków, które najbardziej mu się podobają. Jedni lubią malutkie cycuszki, inni średniej wielkości, a jeszcze innych cieszą tylko prawdziwe duże cycki.

Także w tym temacie każdemu podoba się co innego. Wiemy jedno, laseczki mają cycki i często się nimi posługują, by coś osiągnąć. Mężczyźni są strasznie wrażliwi na punkcie cycków, a więc często laseczki osiągają zamierzony cel.

źródło: amatorki

Możliwość komentowania jest wyłączona.